2026.03.30-án iskolánk 3 tanulójával a Ceglédi Tankerület által szervezett Ki Mit Tud? tehetségkutató Nagykáta járási versenyén voltunk.Karsai Boglárka 5. osztályos tanulónk 3 műfajban is megmérette magát. Versmondással, népdalcsokor éneklésével és hip-hop táncával is ezüst helyezést ért el.
Mészáros-Nagy Áron 5. osztályos tanulónk versmondással szintén ezüst helyezést kapott.
Hagymási Alexander 7. osztályos tanulónk zongorajátékával kiemelt arany helyezést ért el. Ezzel továbbjutott a Ki Mit Tud? döntőjébe, ahol a tankerület három járásának tehetséges diákjai versenyeznek majd.
Gratulálok minden versenyzőnek!
Köszönöm minden kollégának a felkészítést, a szülőknek pedig a támogatást!
